úterý 2. října 2012

Můj první lolita outfit~


     

Můj úplně první kompletní lolita outfit. 

Začalo to kajkovými podkolenkami od značky Porcelain Doll, které jsem si koupila již na Advíku 2010, kde jsem se o lolitě dozvěděla poprvé. Tenkrát se mi tento styl velice zalíbil, i když to pro mě, jako středoškoláka, byl finančně nerealizovatelný sen. Ale o 2 roky později, na konci léta, jsem sehnala z druhé ruky tuto úžasnou puntíkovanou dvouvrstvou sukni a tím, začala má snaha, co nejdřív poskládat celý coord. 
Puntíkovanou kabelku jsem sehnala v Gate, balerýnky ozdobila stužkou, čelenku a krajkový choker jsem vyrobila sama. Halenku (z opravdu nepohodlného umělého materiálu) jsem koupila v sekáči a dodělala jsem jí fešný výtřh (omylem trochu víc hlubší, než jsem zamýšlěla :D) a dozdobila ho bavlněnou krajkou a nedokonalosti v záhybech jsem zakryla květinkami. Jako provizorní halenka to stačilo, ale ještě mi chyběla nejdůležitější věc a to spodnička! Spodničku jsem vyrobila tak, že jsem pod jednu starou širokou sukni, našila pruhy tylu - nějaký objem to dělalo (což bylo docela úctyhodné, protože ta vrchní sukně je sakra těžká). Akorát mě nenapadlo jí zkrátit, a tak mi na všech fotkách kouká spod té bílé sukně >.<
Loliable šperky jsem nakupovala průběžně, ale zde na fotce mám ještě v uchu kostičkový plug, který jsem si o pár měsíců později vyndala, právě kvůli tomu abych mohla nosit obě náušnice (ale k outfitu mi ladil ^.^).
A voilá - má oldschool lolita byla na světě.Za tyto povedené fotky vděčím mé spolubydlící a kamarádce Verče, která byla ochotná semnou, tahle oblečenou, vyjít do ulic Rumburka a vyfotit spoustu fotek. Moc si toho do dneška vážím :)
Jsem moc ráda, že jsem se mohla stát součástí tak úžasné komunity ♥

Žádné komentáře:

Okomentovat

Pokud se vám příspěvek líbil, zanechte komentář ♥
If you like this post, you can leave a comment ♥