pondělí 15. června 2015

Nádherná vintage kavárnička v teplickém pivovaru Monopol~

Tenhle víkend jsem byla na návštěvě u rodičů v Teplicích. Při té příležitosti mě mamka vzala do nově otevřeného podniku v prvorepublikovém stylu - Monopol, jehož součástí je kávárnička, velká restaurace a vlastní pivovar.
Prostory restaurace s pivovarem v pozadí - zdroj
Pivo není zrovna můj oblíbený nápoj, a tak jsme si alespoň prohlédly nádherný secesní interiér a usadily jsme se v prostorách kavárny.
Boční vstup do kavárny zdroj
S sebou do Teplic jsem si nezapomněla vzít lolitu, a tak jsem si tam připadala jako skutečná panenka. ♥
Měli tam zajímavý výběr domácích limonád, studených čajů a zákusků. Já jsem si dala malinovou limonádu s mátou a jogurtový dezert s jahodami. Limonáda byla vnikající a zákusek byl plný sladkých čerstvých jahod, škoda jen, že byl přelitý želatinou, kterou na dezertech moc ráda nemám, ale i tak jsem si pochutnala. Ceny nebyly nijak přemrštěné :)


Před kavárnou :)
Tohle místo by bylo naprosto ideální pro lolita sraz. Podnik je na hlavní Masarikově ulici hned vedle Dobré čajovny. Jelikož se v Teplicích už moc nezdržuji, nevím zda se tu nějaké pořádají nebo se tu někdo z místní komunity schází. Jestli do Teplic zavítáte, tak vám rozhodně doporučuji sem zajít~ ♥

4 komentáře:

 1. Uuuuuuu tam to vypadá senzačně *_* Taky tenhle styl miluju <3.
  Jak já bych si teď dala studenou domácí limču nebo čaj....mmm :3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, takový podnik bych si chtěla taky jednou otevřít ^_^ (i když je to jen takový bláhový sen ^^) Limonáda byla báječná, na dně byly i kousky malin ♥

   Vymazat
 2. Wow, vypadá to tam vážně skvěle!

  OdpovědětVymazat

Pokud se vám příspěvek líbil, zanechte komentář ♥
If you like this post, you can leave a comment ♥