sobota 17. května 2014

Ferdův deníček ~ můj první týden jako Ferda

Ještě před týdnem jsem ležel v pytli s ostatními plyšáky. Pamatuji si na dlouhé čekání než mě konečně slečna, co nás prodávala, vybalila na stůl a na to až se mě někdo ujme. Jsem o dost menší než ostatní alpaky, vlastně jsem ta nejmenší, kapesní lama na řetízku, a tak  zcela přehlížený. Avšak já nikdy neztrácím naději a nahodil jsem ten nejroztomilejší kukuč, který dokážu. A podvedlo se, padl jsme do oka právě Mitsu.


Kde kdo by si mohl myslet že jsem holka, ba ne, nenechte se mýlit mým něžným vzhledem, jsem muž, jsem svěží, jsem Ferda von Peppermint.

Mitsu dostala od Wel tenhle krásný límeček, a tak mi posloužil jako můj první outfit [protože moje původní oranžová mašle mi naprosto neladila k srsti >.>]. Jednou prý dostanu svá vlastní, bylo mi slíbeno. A takhle jsem prolítal celý zbytek Animefestu.

Tohle je můj současný look. Myslím že mi bittersweet opravdu sekne :3. Snad v průběhu času dostanu i další doplňky. Zatím mám alespoň tuhle krásnou rolničku, abych se prý neztratil [to je mi ale důvěra, pfff....] a taky krásnou růži za ouško. No nejsem fešák ^_^


   
Taky jsem se byl už podívat ve škole. Mluvilo se o nějakých sítích a v té velké posluchárně bylo zhruba deset lidí [coby se dalo čekat od poslední přednášky]. Já osobně sem ničemu nerozuměl, a tak jsem se vydal alespoň na průzkum okolí.
V úterý měla Mitsu narozeniny, a tak jsme zašli všichni tři poprvé do indické restaurace. Dostala od přítele krásné náušničky, a já jsem si je musel hned také vyzkoušet.

Jídlo bylo vynikající a vypadalo úžasně barevně. Dali jsme si Tandori mix a popravdě já toho snědl asi nejvíc :3

A ještě zákusek, mangovo-jogurtový nápoj <3
V týdnu jsme byli s Mitsu ještě hodněkrát u Máji. Tady je fotka když jsme se byli v cukrárně na kafíčku.
Byl to náročný týden a taky už jsem se stihl umazat >.< Ale Mistu mě dnes večer omyla a teď už se suším v pelíšku. <3

Žádné komentáře:

Okomentovat

Pokud se vám příspěvek líbil, zanechte komentář ♥
If you like this post, you can leave a comment ♥