čtvrtek 7. května 2015

Shopping, crafting, Animefest - co jsem si vyrobila a koupila tenhle víkend

Jelikož mám z Animefestu zatím pouze pár fotek, tak se vám alespoň pochlubím věcmi, které jsem si vyrobila a koupila na AF i mimo něj :)

1. Vyzdobila jsem si svůj slamáček od Fanplusfriends růžemi a kamejí, kterou jsem vyrobila sama (z komponentů a perel). Měla jsem ho na sobě 3. den na Animefestu.

2. Připevnila jsem si ke květině, krajku, perličky, stužku a vzniknul z toho pěkný headdress, který jsem měla ve vlasech 1. den Animefestu.3. Dobroty, které jsem si koupila na AF v kavárně <3 Makrónky i kapučíno byly vynikající.


4. Ferda dostal nového kamaráda Erika Obláčka, je úžasně příjemný na dotek a krásně měkoučký ♥ Uvidíte ho i fotkách z AF, až se ke mně dostanou, jelikož mi dělal celou dobu společnost. Od 4 z tanku a pes 


S Ferdou v poliččce


5. Roztomilou peněženku s velkou dokladovkou uvnitř ♥


6. Lodičkový headdress od Křehké Figurky, k mým verne outfitům.


7. Překrásný náramek od Charlotte Boutique


8. Roztomilou brož ve tvaru houpacího koníka od Kameko Epitaph


9. Dva plakáty. Jeden s Rilakkumou - sice mi nepřijde tak roztomilý jako třeba Pusheen, ale i tak se mi líbí ta japonská kawaii grafika ve které je to udělané ^_^ A druhý s Reimu z Touhou project (koupila jsem si ho jelikož mě uchvátil její pohled a jeden čas jsem hrála Touhou hry) 10. Šaty, které jsem si koupila přes Lolita burzu a vyzvedla na AF. Je to starší kousek od Bodyline s Alenkovským motivem a jsou naprosto kouzelné :) 


11. Roztomilý stojánek na tužky ve tvaru tří spojených šálků z Tiger. Na fotce jsou i dva bločky ve tvaru sušenky a tabulky čokolády též z Tiger, ale ty jsem si pořídila již dávno. 


12. Přišla mi várka pěnových růží - takže kdyby jste někdo měl zájem o čelenku, či něco jiného z růžiček stačí říci ^_^Já jsem si zatím zkusila vyrobit tuhle, která mi ladí k potisku Dark Alice JSK :)


Bonus: Tyto roztomilé papučky s Pusheen z Reserved, jsem dostala od přítele k nadcházejícím narozeninám ^_^

4 komentáře:

 1. Jéééé ty papučky jsou úplně boží! :3 A vůbec všechno je to boží :)
  Můžu se zeptat, kde kupuješ pěnové růže? Tyhle vypadají moc pěkně...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju ♥
   Jukni se na Aliexpressu - já jsem si kupovala tyhle a přišly do 14 dní http://www.aliexpress.com/item/Real-touch-Bigger-EVA-foam-artificial-flowers-rose-heads-christmas-party-wedding-home-decoration-flower-DIY/32243194839.html

   Vymazat

Pokud se vám příspěvek líbil, zanechte komentář ♥
If you like this post, you can leave a comment ♥